Jaký je příběh Winefriends

O nás

Dámy a pánové, přátelé a milovníci skvělých vín. Už jen tím, že jste přišli na náš web a čtete tyto řádky, projevujete naší společnosti velkou důvěru a dáváte příležitost zapsat se nesmazatelně do Vašich chuťových pohárků. A věříme, že jsme připraveni nezklamat vloženou důvěru a ukázat Vám, že Winefriends není jen název naší společnosti, ale také cesta, kterou se ubíráme a i díky ní získáváme mnoho úžasných přátel, se kterými je radost být.

Winefriends je společností specializující se výhradně na spolupráci se zahraničními vinaři. Od roku 2013 se snažíme být tím správným spojovacím článkem mezi našimi privátními či gastronomickými zákazníky a vinařstvími, které vybíráme s maximálním péčí tak, aby splňovala naše představy o významnosti regionu, kvalitní a poctivé práci vinaře a osobním přístupu, který je pro nás v mnohém velmi důležitý.

Nejsme velkou a léty prověřenou společností. Ale rozumíme tomu, co děláme, máme charakter, pokoru a velkou chuť ukázat, že jsme těmi správnými lidmi, se kterými Vás bude bavit spolupracovat.