Zpět na výpis zemí
BEPIN DE ETO

BEPIN DE ETO

Itálie - Veneto

Ve Venetu, mezi Colli di Conegliano, ve vinařství rodiny Ceschinů je synonymem dokonalosti hledání přirozeného, pokora dívat se vždy o krok zpět a učit se ze zkušenosti otců a prarodičů. Zakladatel Nicoletto se vždy snažil postavit svou firmu na pevných základech lásky k zemi. Tu předal svému synovi Mosému a ten zase svému synovi Giuseppemu. V něm se objevila taková podobnost s dědečkem Nicolettem, že mu místní obyvatelé dali přezdívku „Bepin de Eto, Giuseppe del Nicoletto“. Podle něj se dnes jmenuje i vinařství. Od roku 1965 se společnosti ujal jeho syn Ettore a vede ji s odhodláním jako jeho předchůdci. 

„Tady v oblasti Veneto, v mých milovaných kopcích Conegliano, chci zachytit samotnou podstatu toho, co nás obklopuje a vytvořit tichá a šumivá vína vynikající kvality. To že usiluji o stále lepší kvalitu je závazek, který jsem se naučil od svého otce Giuseppeho, Nicolettova vnuka, známého všem jako Bepin de Eto“, říká sám majitel Ettore Ceschin.

Když člověk miluje svou zemi, stane se její součástí. Znají se navzájem, komunikují a společně vytvářejí plodné spojení. Červená, bílá, sladká a šumivá vína, to je dnes také Bepin de Eto.

Navštívit web BEPIN DE ETO