Zpět na výpis zemí
REBULI

REBULI

Itálie - Veneto

Na úpatí hornaté oblasti Treviso, kde se kopce začínají svažovat k vodám řeky Piave, se z dobře udržovaných vinic vynoří silnice, která dává jméno malé části regionu - Saccol di Valdobbiadene. Právě z jejího okolí pocházejí jedny z nejlepších šumivých vín, nesoucí označení Prosecco di Valdobbiadene. A právě tady, ze země políbené větrem a sluncem, získává vinařství Rebuli hrozny pro výrobu svých vín. Společnost, která začala s vášní zakladatele Angela v 80. letech minulého století, pokračuje se stejným zájmem díky jeho třem synům. Tradice, moderní technologie a znalosti, respektování surovin a země jež je dává, vedou ke zrození delikátního a elegantního vína.

Stále stejný vztah k přírodě a jejím produktům jim dal bohaté znalosti, které v průběhu let stále rostou. Jednoduchost, elegance a svěžest  - to jsou pocity, které máte při pití jejich vín.

 Jejich závazek vůči přírodě potvrzuje i fakt, že pro svá vína vybrali láhve „Vetreria Etrusca“. Společnost, která svou úctu k životnímu prostředí převedla ve skutečnost a vyrábí láhve na víno ze 75% recyklovaného skleněného šrotu. je to strategická a skvělá volba, protože životní prostředí je základním aktivem, které je třeba chránit a zachovat. 

Navštívit web REBULI